+38 044 2213696
+38 044 3383696
+38 093 1017788
+38 098 1017788
+38 095 1017755
gidromash@ukr.net
Замовити зворотній дзвінок

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Tsurumi C - високоякісні японські насоси для стічних вод та каналізації

21.06.2019 14:15

Насоси Tsurumi C - це потужні насоси для стічних вод і каналізації, які виготовляються з відлитих високоміцних деталей і оснащені різальним механізмом.

Насоси з подрібнювачем Tsurumi C, замовити, купити, Київ, Україна, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк.
    Сімейство насосів Цурумі має пристрій для подрібнення стоків побутових і промислових об'єктів.

     Насоси Tsurumi С-серії, що поєднують у своїй конструкції лопату робочого колеса з твердого сплаву карбіду вольфраму та всмоктувальну кришку із зазубреною формою, забезпечують плавне перекачування та різання волокнистих сторонніх предметів під час всмоктування рідини. Ці насоси використовуються для відведення стічних вод із будівель та пунктів громадського харчування, а також для відведення каналізації на водоочисні споруди заводів та комерційних комплексів.
     Серія Tsurumi C представлена ​​широким асортиментом насосних агрегатів із діаметром випускного отвору від 50 до 200 мм та потужністю електродвигуна від 0,75 до 37 кВт. Серед насосів серії C моделі «CR» доступні як високонадійні подрібнюючі насоси, чиє робоче колесо і кришка всмоктування виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому в якості стандартної функції. Всі моделі насосів Tsurumi серії C можуть використовуватися у поєднанні з пристроєм для монтажу напрямних, що спрощує їх встановлення та обслуговування. Ці насоси поєднують оригінальні технології Tsurumi, які зарекомендували себе протягом багатьох років та забезпечують безперервну тривалу роботу цього обладнання.
     Крім того, опціонально доступна нова модель для «сухої» установки. Насос сухого типу може бути встановлений як усередині, так і зовні резервуара, і при цьому забезпечити продуктивність насосів звичайних занурювальних. Щоденний огляд та технічне обслуговування спрощено, тому що такий насос встановлюється у сухому приміщенні. Насоси Tsurumi З «сухою установкою» також відрізняються високоякісною, високонадійною конструкцією, що забезпечує чудову довговічність та високу зносостійкість. Вони можуть бути встановлені на різних об'єктах, допоможуть підтримувати стабільну роботу системи каналізації, а також значно знизить витрати на технічне обслуговування такого обладнання.

Дізнатись більше про насоси Tsurumi C (перейти до каталогу pdf.) >>>

Підібрати насос Tsurumi, дізнатися докладнішу інформацію про ціни та характеристики, Ви зможете, звернувшись до фахівців ТОВ "ВКФ "Гідромаш"

Міст.: 044 2213696, Vodafone - 095 1017755 , Київстар - 098 1017788, Life  - 093 1017788,

електронна адреса gidromash@ukr.net

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, УТОЧНЮЙТЕ, ЗАМОВЛЯЙТЕ І КУПІЙТЕ насоси Tsurumi ДЛЯ КАНАЛІЗАЦІЇ ТА СТІЧНИХ ВОД!!!

                                                                                                                                                                                                    << Назад